Synology-Forum.nl

Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: Anonymous op 29 juli 2010, 16:15:16

Titel: Geluid externe voeding DS-411+
Bericht door: Anonymous op 29 juli 2010, 16:15:16
Ik weet niet of ik hier goed zit om deze vraag te stellen maar probeer het maar.

Ik heb een nieuwe ds-411+ (superding hoor) maar de voeding die er extern bijzit maakt allemaal rare geluiden (Een hele hoge pieptoon en als je je oor erop legt veel snel tikken intern)
Heeft iemand anders met een Diskstation dit ook ? Ik twijfel of het wel zo goed is en vind het wel belangrijk dat de voeding goed is.

alvast bedankt.

Grtz,

Patrick
Titel: Re: Geluid externe voeding DS-411+
Bericht door: Björn op 30 juli 2010, 11:18:12
Die voeding gaat het binnenkort opgeven. Even contact opnemen met je leverancier.
Titel: Re: Geluid externe voeding DS-411+
Bericht door: Anonymous op 02 augustus 2010, 18:16:22
Ik heb hem terug gebracht en ze hebben hem meteen voor me omgewisseld. Deze maakt een wat mindere pieptoon maar hij is wel aanwezig.
Zal zo wel horen dan.
Titel: Re: Geluid externe voeding DS-411+
Bericht door: KtH op 25 augustus 2010, 19:34:11
Vorige week ook een DS411+ gekocht en mijn voeding maakt idd ook van die piepende geluiden en het lijkt erop dat als de server uitstaat dat het gepiep harder klinkt dan als de server in bedrijf is (en dit komt niet omdat de 411 veel herrie maakt...) dus als jij dit ook hebt zal het gepiep van de adapter van de DS411+ idd wel normaal zijn.