Synology-Forum.nl

Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: carnifex op 16 oktober 2009, 00:39:36

Titel: DS-207+ oranje LED knippert, hard reset werkt niet?
Bericht door: carnifex op 16 oktober 2009, 00:39:36
Heren en dames,

Op dit forum, en diverse andere sites/bronnen, heb ik geen oplossing kunnen vinden. Ik krijg mijn DS-207+ ineens niet meer aan de praat. Dit na een formateer actie. Het resultaat is nu dat de NAS wel te pingen is, niet via HTML of SSH te benaderen is, en ook niet vanaf de PC via de Synology Assistant. Wat opvalt is dat de oranje LED, status, knippert.

Ik heb naar mijn idee veel reeds gedaan.
- harddisks in de pc gehangen, partities verwijdert, en weer in de NAS gedaan.... geen resultaat
- harddisks in de pc gehangen, en met Partition Manager de schijf van een partitie voorzien. PC was voor die actie niet zichtbaar in mijn windows pc, daarna wel. Ik dacht dus progressie. Weer in de NAS gedaan.... geen resultaat
- totaal andere werkende harddisk in de NAS gehangen, zelfde verhaal.
- geen harddisk in de NAS, idem dito.
- de hardreset optie (4 sec reset, piep, 4 seconden reset 3x piep) werkt niet. Na de tweede keer 4 seconden krijg ik gewoon weer 1 piep terug.

Heeft iemand een idee hoe dit weer aan de gang te krijgen is misschien?! Alvast heel hartelijk dank voor het meedenken!