Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM algemeen => Topic gestart door: RealRedHair op 01 januari 2015, 22:40:09
-
Hoi!
Vandaag mijn mooie Netgear Nighthawk R7000 geplaatst achter een UPC modem. Dat werkt goed, modem in bridge. Alleen kan ik nu met Synology niet meer benaderen. Die had een vast IP nummer op UPC modem/router incl portforwarding. Wat wel gek is dat ik de shares wel gewoon kan benaderen via afp.
Hoe pak ik dat aan? Ik heb Synologie al opnieuw opgestart maar hij komt niet naar voren in Netgear apparaten overzicht. Daar kan ik hem dan weer een vast IP geven en wel dezelfde als hij eerder had. Blijkbaar verwacht Synology vast IP te krijgen maar krijgt hij van Netgear een andere en dat pikt ie niet. Helemaal resetten Synology heb ik geen zin in (heb wel een backup instellingen maar toch).
Dank voor de tips!!! :)
Toevoeging: http://find.synology.com/ (http://find.synology.com/) vind niks. En die app ook niet.
Via Bonjour Browser (http://www.tildesoft.com/ (http://www.tildesoft.com/)) IP achterhaald van afp en inderdaad dat is 192.168.0.29 (dat had ik toegewezen) en ik heb ook Mac adres. Alleen nu er nog op komen. En afp komt via port 548 binnen.
Als ik 192.168.0.29:5000 of 5001 ingeef niks.
Oke in snap het: ik had de range beginnend vanaf 1 en niet o. Dus DHCP kon 192.168.0.29 niet uitdelen. Netgear aangepast en nu staat hij er bij. Alleen kan ik nog steeds niet inloggen.
Oh nog port-forwarding en nu werkt het!! Thanks. :)
-
Goed dat het opgelost is