Synology-Forum.nl

Firmware => Synology DSM algemeen => Topic gestart door: Fozziebear op 28 maart 2015, 14:22:24

Titel: Slaapstand DS213+
Bericht door: Fozziebear op 28 maart 2015, 14:22:24
Wellicht al de zoveelste vraag over slaapstand, maar ik vind het echt niet... :oops:

Ik had de indruk dat mijn DS213+ vroeger na een tijdje in slaapstand ging. Dus de groene lichtjes van de twee HD's gingen uit.

Nu doet ie dat niet meer....

Ik heb al op de site van Synology gevonden dat het logboek van de audio-instellingen moet uitgeschakeld zijn, maar dat is zo. Dus ik zie niet wat ik nog kan doen ?


Tweede vraag: de HD's van mijn 1813+ lijken nooit in slaapstand te gaan, maar blijkbaar kan dat niet bij dit model ?








Titel: Re: Slaapstand DS213+
Bericht door: GeddyLee op 28 maart 2015, 17:41:46
Je zult erachter moeten komen wat 'm wakker houdt .. Zet bijvoorbeeld al je programma's uit en dan 1 voor 1 aan tot je DS niet meer gaat slapen. Er zijn hele epistels geschreven hier over de slaapstand maar een eenduidig antwoord is er niet omdat het van alles kan zijn.

Ik heb al lang geleden opgegeven om mijn DS in slaap te krijgen, er zijn ook mensen die zeggen dat je dat niet moet willen omdat het slecht voor je harddisks zou kunnen zijn, in deze discussie meng ik mij liever niet  ;)
Titel: Re: Slaapstand DS213+
Bericht door: Fozziebear op 28 maart 2015, 17:42:52
Oei, dat is erg bemoedigend  :lol:
Toch bedankt voor de reactie ;)
Titel: Re: Slaapstand DS213+
Bericht door: GeddyLee op 29 maart 2015, 09:19:57
Graag gedaan, ik zou willen dat ik je beter nieuws had kunnen brengen  :) maar ik ben bang dat je echt zelf op onderzoek moet om erachter te komen wat 'm uit de slaapstand houdt.