Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM algemeen => Topic gestart door: Bomie op 28 mei 2014, 11:01:24
-
Het installeren is goed verlopen. Maar nu is het probleem hoe vind hij mijn externe harde schijf aangesloten op mijn PC. (WD)
Waar al mijn muziek op staat , om naar mijn nas te Kopiƫren.( Om af te spelen op mijn sonos )
Heb niet al te veel ondervinding in dit soort handelingen.
Groeten
Bomie
-
Je kunt met de windows verkenner copieren van je USB Disk naar je NAS.
Alternatief zou je je externe USB disk kunnen sharen (kan je doen in de verkenner) zodat hij op het netwerk zichtbaar wordt.
De slimste oplossing is volgens mij je USB disk in je NAS te prikken.
-
De slimste oplossing is volgens mij je USB disk in je NAS te prikken.
Niet alleen slim maar de data overdracht is dan ook waarschijnlijk sneller en je hoeft je PC niet aan te laten tijdens het overzetten van data. Alles gebeurt op de NAS zelf.
-
Niet alleen slim maar de data overdracht is dan ook waarschijnlijk sneller
Dat ligt er natuurlijk aan. Als je USB 2.0 hebt, is de maximale snelheid 480 Mbps. Op een gigabit ethernet netwerk kun je het dubbele halen. Ik kan b.v. veel sneller data van mijn andere PC halen dan van de aangesloten USB disk.
:oops: Herstel. Als die USB disk aan de pc hangt blijft de USB natuurlijk limiterend en kan hij idd net zo goed direct aan de nas gehangen worden.