Synology-Forum.nl

Overige software => File Station => Topic gestart door: Verliezer op 21 maart 2010, 09:40:15

Titel: Verplaatsen = achtergrond proces
Bericht door: Verliezer op 21 maart 2010, 09:40:15
Hoi,

Ik zat me af te vragen of een verplaatsen of kopieer proces gewoon doorgaat als je je browser sluit wanneer het proces nog lopende is.
Je krijgt zo'n mooie web pop-up die de voortgang laat zien. Ik zou eigenlijk graag de browser willen sluiten of een nieuw proces starten. Zat me af te vragen hoe dit eigenlijk in zijn werk gaat.
Titel: Re: Verplaatsen = achtergrond proces
Bericht door: Matr1x op 21 maart 2010, 11:58:15
Het lijkt me niet verstandig het venster te sluiten want dat wordt een opdracht afgebroken. In Linux kun je wel met een & een opdracht in de achtergrond uitvoeren, maar volgens mij werkt dat ook niet op de DS. Bijvoorbeeld:
&mv /volume1/photo/*.jpg /volume1/public
Titel: Re: Verplaatsen = achtergrond proces
Bericht door: eM. op 22 maart 2010, 13:53:58
Naar mijn weten gaat hij wel gewoon door met kopiƫren of verplaatsten. Alleen zie je niet meer wanneer die klaar is.
Titel: Re: Verplaatsen = achtergrond proces
Bericht door: Verliezer op 22 maart 2010, 21:53:41
Citaat van: "eM."
Naar mijn weten gaat hij wel gewoon door met kopiƫren of verplaatsten. Alleen zie je niet meer wanneer die klaar is.
Dit vermoede ik ook. Durfde het alleen niet te proberen omdat ik bang was dingen kwijt te raken :)