Tekst overzichten is afhankelijk van een aantal verschillende functies soms wel, soms niet aanwezig. Maar printen is er eigenlijk niet bij. Het zijn web gebaseerde applicaties met aanvullende zoekfuncties e.d. Vraag me af of de behoefte om iets te printen wel zo actueel is in het interactieve gebruik van de applicaties?
Je bladert namelijk zo snel door je content heen of zoekt het simpel op, dat je snel datgene gevonden hebt wat je wilt zien of horen en er een overzicht van ziet.
Je zou wel beter gestructureerd te werk kunnen gaan voor een goede indeling. Muziek en vakantiefoto's zijn verschillende dingen. Die zet je niet bij elkaar.
Zelf gebruiken we nog niet elke functie (paar maanden een NAS), maar van Photo Station maken we volop gebruik. Makkelijk en snel te benaderen, ook onderweg op je mobieltje of tablet. Dat gaat zo snel dat je niet de behoefte voelt om die foto's als bestand nog eens apart op je mobiele apparaat mee te nemen.
Daar zitten de vakantiefoto's, verjaardagen, schoolfoto's e.d. bij, maar tevens ook de vakantiefilmpjes die tussen de foto's door worden opgenomen. Ingedeeld per jaartal en van daaruit naar de evenementen in dat jaar.
"Bioscoop"-films benader je met Video-Station, waarbij Video Station naar ik begrijp (we gebruiken Video Station zelf nog niet) zelf de bijbehorende content van het web ophaalt van titels, beschrijving, acteurs e.d.
Zo werkt Audio Station ook. Als je dan een zoekactie doet op U2, krijg je een lijstje van alle albums die je op je NAS hebt staan van U2. Moet dat dan zo nodig nog uitgeprint worden?
Zou je altijd op je PC nog een scherm-afbeelding kunnen maken, en dat uitprinten.
Ik denk dat je er goed aan doet je te verdiepen in de functies van de reeds beschikbare applicaties met de interactieve functionaliteit die het heeft. In het gebruik heb je alle benodigde info bij de hand die je denkt nodig te hebben. De behoefte om het "ouderwets" uit te willen printen om je diezelfde info te verschaffen zal naar ik denk snel worden vergeten. Denk wat meer "out of the box".
Printen is ook al heel snel niet meer actueel. Wat je vandaag hebt uitgeprint is morgen achterhaalt omdat je van alles hebt aangevuld. Dan blijf je printen.