Synology-Forum.nl
Overige software => File Station => Topic gestart door: the shepherd op 19 december 2012, 10:51:00
-
hallo ik ben nieuw hier.
en ook nieuw met de ds212J.
nu heb ik de ds212j aangesloten met een nieuwe schijf erin.
ik kan b.v. muziek uploaden naar mijn ds212j maar als ik een bestand groter dan 2 gb wil uploaden (b.v. een mkv film) krijg ik de melding dat dit niet gaat.
nu is mijn vraag: is dit wel mogelijk? of is er een instelling niet goed? en zo ja welke
wie kan mijn helpen
-
Hoe probeer je het bestand te uploaden?
Ik zie deze regel in de realease notes staan:
On all browsers, uploading single file without enabling Java is limited to 2GB for File Browser and File Station. This is due to browsers' limitation.
Met FTP moet het lukken.
-
al ik iets upload doe ik dat door naar filestation te gaan en dan naar de map waar het bestand in moet komen en vervolgens op uploaden klikken en dan het bestand selecteren wat geupload moet worden.
-
Daar gaat het punt uit de release notes over. Via browser niet mogelijk, maar via FTP wel. Dat is zo opgezet hoor.
-
oke.
maar het kan dus wel maar niet via de browser.
maar wel via TFP
hoe moet dit dan?
ik wist niet dat het anders kon dan via de browser
ben een leek wat dit betreft.
-
ik zie in het configuratiescherm ftp staan.
dat je ftp kan inschakelen
maar hoe kun je dan iets uploaden?
-
Ik heb gewoon een gedeelde map op de DS staan. Daar maak ik op m'n pc een netwerkverbinding mee (Computer -> netwerkverbinding maken ) die er dan altijd staat als je op "deze computer" klikt. Dan heb je maar copy/paste te doen van jouw PC naar die gedeelde map op de Syno.
-
ik ga het proberen
-
FTP is handig om te gebruiken buiten je netwerk. Als je een programma als Filezilla gebruikt, kun je verbinding maken door je IP-adres en je gebruikersnaam en wachtwoord in te toetsen.
Je moet dan wel even de juiste poort op je router open (standaard poort 21) zetten naar je NAS.
-
het is gelukt bedankt