Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Download Station => Topic gestart door: patricw op 17 maart 2014, 19:54:31
-
"Beste allemaal,
Afgelopen weekend mijn DSM bijgewerkt naar versie 5 en daarna ook Downloadstation. Zover geen problemen. Als ik nu een torrent start gaat hij netjes downloaden maar op het moment dat de download af is krijg ik de melding "Quota bereikt" en het volledig gedownloadde bestand is niet verplaatst naar de doelmap; het is nergens te vinden.
Tot voor de upgrade van download station heeft dit altijd prima gewerkt.
Iemand enig idee hoe dit komt?
groet, Patric
-
Dan heb je quota's ingesteld hier op User?
[attachimg=1]
-
Hier staat een vinkje, moet die weg?
Ja dus, al gedaan. Nu gaat het goed.
Blijkbaar is bij de upgrade hier een vinkje gezet want die heeft er nooit gestaan.
Hartstikke bedankt!
-
Bij mij stond er geen vinkje :S
-
Na de upgrade bedoel je?
-
Yep.
-
Bij mij stond er voor de update al een vinkje. :P
Maar per default staat het quotum ook nog op oneindig, dus zouden er twee dingen door de update aangepast zijn. Niet waarschijnlijk. Het zal eerder een keer onbewust ingesteld zijn.
-
Vreemd, maar goed. Nu loopt het weer.
-
Zo is dat 8)
-
Maar per default staat het quotum ook nog op oneindig, dus zouden er twee dingen door de update aangepast zijn. Niet waarschijnlijk. Het zal eerder een keer onbewust ingesteld zijn.
Ter info: bij mij stond er geen vinkje voor de upgrade. Ik ben de enige user en heb bij aanschaf alles ingesteld. Nu stond er dus na de upgrade een vinkje en het quotum op 92.47 Gb.
Raar maar waar.
Doet er verder niet toe, het is opgelost. :D