Synology-Forum.nl

Packages => Officiële Packages => Download Station => Topic gestart door: Anonymous op 08 augustus 2010, 13:58:53

Titel: Download station: Failed to establish network connection.
Bericht door: Anonymous op 08 augustus 2010, 13:58:53
Hallo allen,

Ik ben vrij nieuw op het gebied van NAS. Ik heb vorige week een DS410j aangeschaft. Prachtig systeem, alles draaiende als netwerk schijf. Nu wilde ik alleen proberen om het downloaden onder de knie te krijgen.

Ik heb een account voor NZB's bij een newsserver host waarmee ik kan downloaden. Gisteren Download manager aangezet, systeem herstart (weet niet of dit moet, maar leek me handig?) en daarna opnieuw ingelogd via de web admin. Hier kreeg ik de nieuwe keuze Download manager. Ik kom erin maar zodra ik dan op Taak klik krijg ik de melding: Failed to establish network connection.

Ik draai de laatste versie van DSM. Heb ook SabNZB draaien, maar wil graag de normale download manager ook proberen/testen.

Als er meer gegevens nodig zijn om het op te lossen dan hoor ik dat graag. Alvast super bedankt!

Dave