Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Docker / Container Manager => Topic gestart door: Firefrog op 17 november 2023, 12:28:58
-
Hoi allemaal,
Ik probeer Spotweb te installeren met Docker, hier zijn handleidingen genoeg over te vinden dus dacht dat lukt vast (zoals medusa, watchtower en pihole ook gelukt zijn).
De handleidingen die ik heb gevolgd zijn:
https://drfrankenstein.co.uk/2022/02/03/spotweb-in-docker-on-synology-nas/
https://nzbusenet.com/spotweb-docker-installeren-synology/
Starten van beide containers gaat prima, alleen werkt het niet. Uit de logging van MariaDB haal ik dat het draait, echter de container van Spotweb geeft alleen aan "Waiting (5 seconds) for database connection at host '127.0.0.1:3306'..."
Iemand een idee? Lijkt erop dat er toch iets niet juist is in de MariaDB container gezien die geen database connection kan maken?
-
Ik heb DEZE (https://mariushosting.com/how-to-install-sabnzbd-on-your-synology-nas/) een keer geïnstalleerd.
En ik gebruikte dit script
docker run -d --name=sabnzbd \
-p 8775:8080 \
-p 9093:9090 \
-e PUID=0 \
-e PGID=0 \
-e TZ=Europe/Amsterdam \
-v /volume1/docker/sabnzbd:/config \
-v /volume1/downloads:/downloads \
-v /var/run/docker.sock:/var/run/docker.sock \
--restart always \
ghcr.io/linuxserver/sabnzbd
-
Bedankt maar dat is SABnzbd, die draait inmiddels al. Naar mijn weten kun je daar niet mee zoeken maar is het alleen de downloader van NZB's, niet de search engine.
-
Sorry mijn foutje.
Niet goed gelezen
-
Ik had geloof ik ook problemen via de docker.
En heb ik via de webstation geïnstalleerd.
Kijk HIER (https://mysynology.nl/spotweb-via-webstation/) maar eens.
Bestand DOWNLOAD (https://github.com/spotweb/spotweb/archive/refs/heads/develop.zip)
-
Die had ik inderdaad als eerste geprobeerd, maar daar liep ik bij stap 3 al tegen problemen aan, zodra ik naar de browser pagina http:\\mijnip\spotweb\install.php ging kreeg ik error 500.
-
Opgelost lijkt het... soms is het een kwestie van lezen.
IP-adressen waren gewoon niet juist ::)
Wel het juiste overnemen wat er in je eigen systeem staat qua adressen en niet die van een handleiding overnemen, en dan sowieso nog een typo maken in de 127 ipv 172. Je gaat beetje uit van localhost. Dom maar weer wat geleerd.
-
Toppie dat het gelukt is.