Synology-Forum.nl

Overige software => DDNS / Quick Connect / EZ-Internet / Portforwarding => Topic gestart door: danje op 21 november 2014, 15:46:17

Titel: quickconnect van ds212j naar ds415play
Bericht door: danje op 21 november 2014, 15:46:17
dag,
ik vervang mijn ds212j door een ds415play.
op de ds212j heb ik externe connectie via quickconnect en dat werk ongelooflijk vlot.
kan ik die quickconnect in toekomst automatisch laten verwijzen naar de ds415play?
is dat een kwestie van de config van ds212j gewoon te backuppen en dan over te zetten naar de ds415play??
ik merk op internet dat er eenh workaround is voor het DTS-verhaal, iemand ervaring mee op de DS415play?
Titel: Re: quickconnect van ds212j naar ds415play
Bericht door: Babylonia op 21 november 2014, 16:24:04
Of je een configuratie van een 2 schijven NAS naar een 4-schijven NAS kunt overzetten betwijfel ik.
Het zijn waarschijnlijk ook andere processors in de NAS die gebruikt worden met intern misschien net wat andere opties m.b.t. de instellingen?

Verder maakt QuickConnect gebruik van het MAC-adres van een NAS, dat is voor elk apparaat uniek.
Dus ook dat zal niet overgedragen worden. Maar om QuickConnect in te stellen is een zodanig eenvoudige procedure, dat het je weinig moeite moet kosten om dat even opnieuw voor een DS415Play in te moeten stellen.
Titel: Re: quickconnect van ds212j naar ds415play
Bericht door: Birdy op 21 november 2014, 16:57:03
Citaat
ik merk op internet dat er eenh workaround is voor het DTS-verhaal, iemand ervaring mee op de DS415play?

Zoek eerst even op dit Forum, heb zoiets recent voorbij zien komen n.l., toch vragen hierover, dan een een topic plaatsen.