Synology-Forum.nl

Overige software => DDNS / Quick Connect / EZ-Internet / Portforwarding => Topic gestart door: Birdy op 13 augustus 2015, 19:38:49

Titel: myds.synology.com
Bericht door: Birdy op 13 augustus 2015, 19:38:49
= account.synology.com geworden, waarom ? Geen idee maar, voorlopig werkt myds.synology.com ook nog.

[attachimg=1]
Titel: Re: myds.synology.com
Bericht door: Briolet op 13 augustus 2015, 20:22:24
Waarom? ik gok dat ze dat ook voor andere zaken dan de DS alleen gaan gebruiken. 'account' is dan wat algemener.

Ik zie dat mijn wachtwoord mannager ook gewoon blijft werken op die pagina.  :P

[attachimg=1]

Alleen moet dan dat woord 'MyDS Centre' nog van die pagina af. Anders maakt de verandering van de url geen zin.
Titel: Re: myds.synology.com
Bericht door: Stephan296 op 13 augustus 2015, 20:25:20
@Briolet welke mooie tool gebruik je daarvoor? (ik denk iets wat op Mac draait)
Ik gebruik zelf keepass.
Titel: Re: myds.synology.com
Bericht door: Briolet op 13 augustus 2015, 20:33:34
Dat is de wachtwoord manager van de mac zelf. Alhoewel ik denk dat 95% van de mac gebruikers niet eens weet waar dat ding zit en alleen zijn basisfunctionaliteit gebruikt.

Het was mij echter nog nooit zo bewust opgevallen dat hij alleen naar het domein kijkt en subdomeinen net als het domein zelf behandeld. Daarom was ik even verast dat ik hem op deze 'nieuwe' pagina zag.
Titel: Re: myds.synology.com
Bericht door: Stephan296 op 14 augustus 2015, 13:33:37
Thx ;-)