Synology-Forum.nl
Overige software => Data replicator & overige backupsoftware => Topic gestart door: Jankees op 26 mei 2020, 15:26:31
-
Ik ben niet ervaren met een NAS en heb sinds kort de NAS 218play. Alles werkt naar behoren alleen de snelheid van de backup van laptop naar NAS via wifi (acces point is bedraad aangesloten op de router) laat te wensen over. Dat moet ik nog uitzoeken.
Indien ik een bestand van mijn laptop verwijder, wordt deze dan ook automatisch verwijderd op de NAS als er een backup plaatsvindt? Ik kan deze info niet vinden.
-
Welke backup gebruik je.
-
wordt deze dan ook automatisch verwijderd op de NAS als er een backup plaatsvindt?
Ik mag hopen van niet, want dan is het geen backup. Het backup programma van Synology doet dit correct.
-
Welke backup gebruik je.
Tsja, dat is een goeie. Gisterenavond een app gevonden waarin ik backup taken kon toevoegen maar kan niet meer terugvinden waar ik die gevonden heb. Welke app kan ik het beste gebruiken?
-
Je maakt toch backups, dus weet je toch wat je gebruikt?
Is het soms een niet Synology gerelateerde pakket?
-
Nee, Ik heb de NAS net 3 dagen en gewoon het pakket van Synology maar ik ben dus al 3 dagen aan het stoeien hoe ik een automatische backup kan maken. Nu gebruik ik verkenner en ik sleep de boel naar de NAS
-
Hoe kan je dan een vraag stellen over iets wat je niet hebt.
Kijk eerst eens naar Synology Download Center (https://www.synology.com/nl-nl/support/download/DS218play#firmware) : Bureaublad hulpprogramma's en Pakketten of binnen DSM het Package Center, dan zie je alles wat beschikbaar is.
Ik denk dat je Synology Drive Cliƫnt in combi met Synology Drive Server zoekt.
En s.v.p. niet meer onnodig citeren, zeker niet een geheel voorgaand bericht.
-
Dank voor het antwoord.