Synology-Forum.nl

Overige software => Data replicator & overige backupsoftware => Topic gestart door: burdie_123 op 20 januari 2022, 18:39:47

Titel: idrive
Bericht door: burdie_123 op 20 januari 2022, 18:39:47
Hallo, ik zie bijna geen info over Idrive voor synology. Maar het lijkt me goed om dit toch eens uit te proberen.

Het probleem wat ik heb is dat ik in idrive niet alle mappen zie van de NAS, hoe ik ook ingelogd ben. Of als admin of als eigen username (met admin rechten)
Tevens krijg ik ook geen enkele info uit de zoekopties.

Weet iemand hier meer over, en kan mij verder helpen?
Titel: Re: idrive
Bericht door: Birdy op 20 januari 2022, 19:35:52
Een jaar geleden (https://www.synology-forum.nl/data-replicator-overige-backupsoftware/idrive-41088/msg293644/#msg293644) had je al IDrive geïnstalleerd en gebruikt, neem ik aan.
Had je toen dit probleem niet ?

Citaat
ik zie bijna geen info over Idrive voor synology.
Denk, omdat er geen gebruikers op dit Forum zijn of wel maar, geen problemen hebben. ;)

Ik heb het wel geïnstalleerd om even te kijken maar, testen kan ik niet, je hebt daarvoor een IDrive account nodig en die heb ik niet.
Titel: Re: idrive
Bericht door: SynologyWizard op 12 april 2022, 09:57:24
Heb je dit probleem nogsteeds?

Zo ja, geef dan iets mee info (Zijn het specifieke submappen of hoofdmappen? en zijn deze wel via SMB benaderbaar?)
Ik gebruik zelf al lang idrive en werkt voor mij top.

Best,
Nick