Synology-Forum.nl
Overige software => Data replicator & overige backupsoftware => Topic gestart door: Sylvester op 08 mei 2022, 11:27:48
-
Ik ben het effe kwijt en vind het niet terug. :o
Volgens mij stopt Hyper Backup sommige apps als hij zijn taak start, maar ik vind nergens meer terug welke apps dat dit zijn en bij welke backup taak hij dat doet.
Volgens mij gebeurt dit alleen bij een versie-backup (lokaal en extern)? Of vergis ik me?
-
In Hyperbackup bij de applications staat er een geel uitroepteken bij de pakketten welke tijdelijk gestopt worden tijdens de backup.
-
ah zo, ik dacht het ooit ergens anders gezien te hebben. En ik dacht dat het meer apps waren die dicht gaan. Blijkbaar alleen maar CMS in mijn reeks.
Dank.
-
Klopt, ik zag het ook het laatst.
Bij mij is het CMS, Audio station & Video station.
[attach=1]
-
Ik was even nieuwsgierig geworden, want bij mij gebeurd dat niet. Blijkbaar is het nieuw in DSM 7 dat je CMS kunt backuppen. Bij mij onder DSM 6.2 is die optie om dat pakket te backuppen er nog niet.
Maar waarom zou je CMS willen backuppen. Er zijn minimale instellingen die zo te herstellen zijn. Alleen het logbestand ben te dan kwijt.