Synology-Forum.nl
Overige software => Data replicator & overige backupsoftware => Topic gestart door: ehh000 op 28 december 2010, 20:52:39
-
Geacht forum,
Ik heb een "oude" DS107+ met daarin een 500G schijf die volloopt. Om de DS107+ te vervangen heb ik twee keer een DS211+ aangeschaft met daarin 1500G aan schijfruimte per station (2 discs / RAID).
Hoe kan ik nu het best/makkelijkst/snelst en betrouwbaarst éénmalig de data van de oude DS107+ overzetten naar één van de DS211+ apparaten (de andere DS211+ dient als backup van/voor de eerste DS211+)
De 3 Synology DS apparaten zijn verbonden via een Netgear Switch (gigabit ethernet)
Kan ik de DS107+ instrueren een backup te maken naar één DS211+ en ben ik dan klaar, of maak ik met deze aanname een denkfout?
Gaarne uw reactie,
Edwin
ps: ik heb al mijn DiskStations bij mobile-harddisc gekocht en ben ZEER te spreken over het contact met hen; behulpzame medewerkers en een ERG snelle levering
-
De backup functie gebruiken is denk ik inderdaad de beste optie. Een tweede goede optie is een goed FTP programma gebruiken die verder gaat als de verbinding verbroken wordt (timeout) en die een wachtrij (queue) aankan. Ik zou niet zo snel een gewone kopieer opdracht gebruiken als het om grote hoeveelheden bestanden gaat, ook al kan dit tegenwoordig op de achtergrond uitgevoerd worden.
Via netwerk is het makkelijkst, maar via eSATA is het snelst (en stabielst).
-
Dank! Ik heb de oude Diskstation een backup naar de nieuwe laten maken en toen op de nieuwe Diskstation een "move" opdracht gegeven ... moet goed zijn zo denk ik!
Edwin