Synology-Forum.nl
Overige software => Data replicator & overige backupsoftware => Topic gestart door: niekniek89 op 15 augustus 2016, 13:34:08
-
Goedemiddag,
ik heb (zie bijlage) een probleem met het maken van een backup van de ene synology (extern) naar mijn eigen nas. Hij doet het een aantal uren goed, en stopt daarna. Helaas moet ik daarna weer opnieuw beginnen, en krijg ik na een aantal uur weer exact hetzelfde. Weet iemand wellicht wat er niet goed gaat?
het instellen, doelmap kiezen e.d. is allemaal goed gegaan. bij "status" staat ook netjes "online". De pest is dat hij gewoon een aantal uren loopt, en later stopt.
-
Ik ken dit probleem, ikzelf backup hier intern, dus in het lan, zonder problemen van de ene naar de andere nas. Bij een lokale omroep waar ik werkzaam ben, staat ook een synology nas, die backupt naar mijn nas, en dat gaat inderdaad vaker mis dan goed. Ik denk dat het toch een probleem is van de internetverbinding. Wij gebruiken daar een managed router, omdat daar ziggo zakelijk en xs4all binnen komt, maar betrouwbaar krijg ik het niet voor elkaar. Wat ik nu heb gedaan is, eerst een backup weggeschreven naar een lokale usb disk, deze mee gemomen naar huis, aan mijn nas gekoppeld, en opnieuw gelinkt. Dat werkt wel. Mijn probleem was ook dat de hoeveelheid te backuppen data te veel was.
Het gekke is inderdaad dat het af en toe wel lukt. De echte oplossing heb ik eigenlijk ook niet...
-
bedankt voor je antwoord. Daar was ik al bang voor. Er is inderdaad 1 map (photo) die erg groot is, waarop hij (denk ik) stuk loopt. Alle andere data lukken wel. Zolang ik 1 volledige heb, is het goed. de rest is toch alleen maar het nieuwe/bewerkte data.
-
Als je een nieuwe taak aanmaakt naar een externe nas, kun je ervoor kiezen om deze eerst naar een externe device te sturen, daarna hang je die disk aan de backupnas, en kies je opnieuw koppelen. Werkt perfect. De volgende backup pakt inderdaad alleen de verschillen.
Ik heb qua verbinding getest met mijn ddns account, en met mijn directe externe wan ip, beide geven na enige tijd de fout. Soms na een uur, soms na 4 uur 😔
-
ja, dat kan ook inderdaad. kom alleen de komende dagen daar niet. alle data is overgezet, en doe de photo (elke keer een aantal mapjes erbij) wel in etappes. heb er geen haast mee. bedankt voor je hulp en tips :thumbup: