Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Cloud Station & Drive => Topic gestart door: dennis op 12 oktober 2019, 11:25:53
-
Hoi,
Ik heb recent een nieuwe harde schijf in mijn laptop geplaats ( oude was kapot). Nu wil ik mijn documenten die ik als back up op de NAS heb staan weer in de map documenten van mijn laptop hebben. Ik heb altijd een 2 way synchronisatie gehad tussen de map Documenten van mijn laptop en Synology Drive op mijn NAS. Ik zou denken dat als ik een koppeling maak tussen de map Documenten op mijn nieuwe harde schijf (leeg) en de back-up map in Drive (vol) dat alle documenten van Drive worden gesynchroniseerd naar mijn laptop? Of moet ik hem dan in eerste instantie 1 kant op laten synchroniseren? ( drive naar laptop uiteraard) en daarna weer 2 way synchronisatie aanzetten?
Ik heb ook een back-up van mijn bestanden op een externe harde schijf voor als het mis gaat maar het kost veel tijd om dat weer op laptop en NAS te krijgen. Liever in 1x goed.
Alvast bedankt voor de oplossing
-
Of moet ik hem dan in eerste instantie 1 kant op laten synchroniseren? ( drive naar laptop uiteraard) en daarna weer 2 way synchronisatie aanzetten?
DAT zou ik zeker doen.
-
2-richting zou toch geen probleem moeten zijn? Tenslotte is het de bedoeling dat je meerdere nieuwe apparaten kunt toevoegen voor synchronisatie.
Ik zou alleen voorzichtig zijn bij een schijf die al voor drive gebruikt is. (Daar staat een hidden database op). Maar jij begint met een kale HDD.
Ik heb ook recentelijk twee keer de HDD van mijn laptop gewist en daarna alles terug gezet vanuit mijn Time Machine backup. Maar van de cloudstation folder maakte ik nooit een backup. Dat leek me overbodig. Als ik dan de synchronisatie herstelde, vulde die folder zich vanuit de nas.
-
Dank voor de reactie. Heb voor de zekerheid een back up op bureaublad en externe harde schijf gezet. 2 way synchronisatie lijkt gewoon goed te werken.