Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Cloud Station & Drive => Topic gestart door: Joxan op 02 januari 2018, 13:25:59

Titel: Aangemeld blijven om cloud station back up te kunnen maken?
Bericht door: Joxan op 02 januari 2018, 13:25:59
Ik kom er maar niet uit... als ik het programma Cloud Station Back up start vanaf mijn bureaublad lijkt het back uppen een hele tijd goed te gaan, maar op een gegeven moment reageert het programma niet meer. De backup is dan nog niet klaar. Mijn vraag: moet je op de pc aangemeld zijn/blijven in de nas om een back up uit te kunnen voeren?
Een andere vraag: is Cloud Station Back up het goede programma voor continu synchronisatie? Hoe stel ik dat dan in?

Het moet mij van het hart dat de namen van de verschillende programma's nogal verwarrend werken omdat ze erg op elkaar lijken: Cloud Station Server, Cloud station Drive, Cloud Station Back up, Cloud Station Sharesync enz. De handleidingen gebruiken erg technische termen, waardoor het voor een leek moeilijk te begrijpen is. Dat is erg frustrerend.
Titel: Re: Aangemeld blijven om cloud station back up te kunnen maken?
Bericht door: Sylvester op 02 januari 2018, 18:05:33
Er is inderdaad wel een probleem met naamgeving en functies die (fel) op elkaar lijken en ogenschijnlijk hetzelfde doen.
Je moet er even op 'studeren' voor je het door hebt. Wees blij dat zo'n NAS bestaat want als je dit met gelijke functionaliteit moet opzetten met andere software en/of hardware, dan ben je nog even zoet.
Voor de rest werkt het prima, ook de Cloud Station Backup.