Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => CardDav server => Topic gestart door: Rubensky op 13 september 2024, 14:53:30
-
Goedemiddag,
Ik weet dat dit topic niet helemaal juist is geplaatst maar, ik kan de package calender niet vinden.
Ik loop bij het gebruik van de Synology Calender tegen twee problemen aan, die allebei te maken hebben met de E-mail van uitnodigingen.
1. Ik stuur een uitnodiging naar een extern persoon. Hij of zij krijgt keurig een E-mail met de uitnodiging. Het accepteren of afwijzen gaat helaas niet goed. De Pagina kan niet worden gevonden krijg je na aanklikken te zien.
Dit is de URL die wordt gegenereerd;
https://mijndomein/calender/webapi/entry.cgi?api=SYNO.Cal.InviteMail&method=reply&version=1&token=%22k3TJ_FSM2dl0vjOPElJxkHCCWQNIxtBxm_vfPQVCb2mV5-HW7q%22&email=%22mailadres%22&title=%22Test6%22&desc=%22%22&time=%2214-09-2024%2009%3A00%20-%2010%3A00%20(Tijdzone%3A%20Europe%2FAmsterdam)%22&loc=%22Geen%22&lang=%22nld%22&status=%22ACCEPTED%22
(uiteraard heb ik om privacyredenen heb ik even mijn domein en mailadres uit de URL gesloopt).
Het heeft in ieder geval niet te maken met de compatibiliteit of de firewall. Is er iemand bekent met dit probleem.
2. Op mijn telefoon gebruik ik de Samsung calender i.c.m. Davx5 voor de synchronisatie. Als ik iemand uitnodig voor een afspraak via mijn telefoon wordt er geen uitnodiging verzonden.
-
Ik heb die functie nog nooit gebruikt, maar als ik een uitnodiging aanmaak binnen Kalender, dan krijg ik een mail met werkende link. Als ik me aanmeld dan wordt dat ook direct verwerkt. Ook in mijn kalender app op de mac wordt dit direct goed gesynchroniseerd.
In de kalender op de mac, kan ik ook een uitnodiging aanmaken en versturen. Deze mail wordt dan nooit verstuurd (Zoals jij op android ook hebt) Als ik vervolgens op de nas kijk, zie ik wel staan dat er een uitnodiging aangemaakt is.
De hele app is nogal buggy, want in de mail staat als afzender "username@local.host" en niet mijn mailadres dat ik in de instellingen heb staan.
Ook de link voor aanwezigingen kan nooit werken. Daar plaatst hij het mailadres van de ontvanger met het woord "aanwezigen" ervoor. Dat wordt dan een niet bestaand mailadres.
-
Deze reactie is een beetje laat, excuus daarvoor.
Ik vind het vreemd, de link wordt door het systeem zelf gegenereerd. Dan zou die toch goed moeten zijn.