Synology-Forum.nl

Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => Android Apps => Topic gestart door: Giellexe op 24 juli 2016, 12:52:09

Titel: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: Giellexe op 24 juli 2016, 12:52:09
Beste lezers,

Ik heb sinds kort een nieuwe telefoon. Nu heb ik er DS PHoto opgezet. En wil bij elke foto die ik maak meteen uploaden.
Dit werkt goed (EXTERN) maar wanneer ik gewoon thuis ben en heb een foto gemaakt dan werkt het niet.
Weten jullie waar het aan kan liggen ?

Bedankt alvast
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: Hofstede op 24 juli 2016, 13:21:42
Hoogstwaarschijnlijk ondersteund jouw router geen NAT-loopback. Daardoor kan je telefoon op je eigen wifi netwerk niet het externe ip-adres van je internet aansluiting benaderen.
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: Giellexe op 24 juli 2016, 13:32:26
Bedankt voor de snelle reactie. En het klopt wat je zegt. Mijn modem ondersteund het niet. Binnenkort maar eens naar de kpn gaan voor een oplossing.
Bedankt!
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: mchp92 op 25 juli 2016, 17:33:56
Kijk even in je modem/router. Vaak is er een mogelijkheid om een "lokaal  dns"-achtig iets in te voeren. Dan zet je daar je ddns url in, met als resolution je interne ip adres van je nas. Dan wordt alle verkeer dat van binnenuit probeert om die url (en dus je externe ip) tr benaderen, meteen naar je interne ip doorgezt. Voor verkeer dat van buiten komt, verandert er niets. Ik heb er ook veel storingen mee opgelost op die wijze
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: Briolet op 25 juli 2016, 18:12:30
Of de dns server op de nas installeren en je url intern rechtstreeks nas de nas sturen.

Dan omzeil je de router helemaal (dus ook de natloopback). Het is wel een beetje overkill voor dit probleem en alleen aan te raden als een beetje thuis bent in netwerken.
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: Hofstede op 25 juli 2016, 18:16:17
De beste tip die ik je kan geven: Ruil je router bij de KPN om voor een Experiabox V10. Want deze heeft dat probleem niet. Heb je meteen ook een betere WiFi.
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: mchp92 op 25 juli 2016, 18:52:53
 Alternatief: koop gewoon een eigen router, hang die achter die van kpn en je hele lan daarin hangen. Kun je alles zelf regelen. Heb ik ook. Veel beter
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: Robbedoes op 25 juli 2016, 23:18:16
Of een proxy (op je Wi-Fi) instellen op je telefoon.
Via de proxy ga je er uit en dan kun je weer van buiten naar binnen.
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: Birdy op 25 juli 2016, 23:45:30
proxy ;)
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: Robbedoes op 26 juli 2016, 08:38:11
Yep typo / kronkel in mijn hersens, gecorrigeerd.  :D
Titel: Re: Extern ip intern gebruiken
Bericht door: mchp92 op 26 juli 2016, 09:00:19
Snapte er ook al niks van...
Proxi???