Synology-Forum.nl
Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => Android Apps => Topic gestart door: peter-keetfm op 18 september 2021, 16:16:53
-
beste forum leden
ik heb mijn ds1520+ geupdate naar dsm7 nu kom ik er achter dat dscloud app niet meer werkt
ik gebruik deze op mijn Android telefoon om alles in 2 richtingen te synchroniseren
is er een oplossing om dit weer werkend te krijgen
of een andere app het moet wel in 2 richtingen werken
-
Dat DS-Cloud niet meer werkt, staat ook in de relesenotes van DSM7. Of eigenlijk van Drive 3.0, welke verplicht is voor DSM 7. Voor mij een belangrijke reden om voorlopig geen DSM7 te installeren.
De enige oplossing was het eerst lezen van de beperkingen die in releasenotes staan, voordat je upgrade. Nu is er geen oplossing meer omdat Drive gewoon niet meer met DS-Cloud werkt. Met de Drive app kun je wel vergelijkbare dingen doen en specifieke files bestempelen als off-line bestanden.
-
DS Cloud werkt met Cloud Station en Cloud Station is vervangen door Synology Drive Server en die werkt met de APP Synology Drive.
Bron (https://www.synology.com/nl-nl/support/download/DS120j#eols)
-
Zelf geruime tijd overgestapt naar Drive, uiterst tevreden over tussen iOS, macOS en win10.
Waarbij de drive app op mijn iPhone ook nog een rete snel werkt. Sta er elke keer van te kijken hoe snel ik aan mijn data kom :)
-
DS Cloud werkt met Cloud Station …
Maar toch ook echt met Drive t/m versie 2.x. Pas met Drive Server 3.0 is de ondersteuning er uit gehaald.
DS-Cloud was voor off-line werken en de met de Drive app kon je alleen on-line werken.
-
@Briolet
dat achteraf .... heb ik weinig aan
ik ga er van uit als ik iets update naar een nieuwere versie dat het er niet slechter op wordt
@Birdy
daar heb ik naar gezocht en naar gekeken maar die werkt niet in 2 richtingen met synchroniseren
ik hoop dat er nog iets komt die het zelfde werkt als ds cloud
dat wordt weer een speurtocht :'(
-
ik ga er van uit als ik iets update naar een nieuwere versie dat het er niet slechter op wordt
Het is echt heel gebruikelijk dat je bij een update, oude ballast over boord gooit. Je kunt nit bezig blijven om oude software te blijven ondersteunen.
Ik bezit heel veel duur betaalde programmas voor mijn mac, die ik door updates niet meer kan gebruiken. Een van mijn mac's draait nog onder het oude Sierra, omdat ik bij upgraden nieuwe software moet kopen die ongeveer de helft van die mac kost.
-
Drive werkt twee kanten op ;) wat ik aanpas op
Mijn mac wordt netjes gesynchroniseerd met win10 en andersom.
Ondanks dat ik de data niet lokaal zie op mijn iPhone werkt die ook netjes in 2 richtingen. Hoe bij Samsung :?: geen idee
-
De Drive app op een iPhone werkt echt niet in twee richtingen. (In elk geval niet standaard) Die edit gewoon de file op de nas zelf. Zonder verbinding met de nas, kun je niets met de Drive app.
Er zit een optie in om specifieke bestanden lokaal te synchroniseren. Maar dat werkt volgens mij niet met folders. In elk geval is dit de enige optie om een vergelijkbare functionaliteit van DS-Cloud terug te krijgen.
-
Die drive heb ik er op gezet
De al aanwezige map in teammap van dscloud
Maak ik een foto met de telefoon moet ik die dus handmatig uploaden
Niet echt handig
Klopt dit of doe ik iets fout
Bij cloud ging dit allemaal vanzelf
Foto's wissen op laptop ook netjes van de telefoon gewist en andersom
Dat is (was) zo fijn met ds cloud
-
Zo zie je maar dat iedereen zijn eigen werkwijzen heeft en hierin is niks fout of goed :)
Voor mijn afbeeldingen worden deze via DS photo na gemaakt te zijn doorgestuurd naar de nas. Daardoor heb ik mij dan ook niet verdiept in drive hoe deze afbeeldingen afhandelt
Drive gebruik ik voor de data die ik bezit, word, pdf, en benoem ze maar allemaal. Het klopt inderdaad dat deze niet op mijn iPhone staan maar wil ik wat aanpassen of wat dan ook dan werkt het voor mij. Op mijn computers staat wel alle volledige data