Synology-Forum.nl

Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => Android Apps => Topic gestart door: willeboh op 25 april 2014, 19:43:11

Titel: Android foto upload in dsphoto+ mislukt
Bericht door: willeboh op 25 april 2014, 19:43:11
Mijn vrouw heeft een samsung s3 (android 4.1)en een lg pad 8.3 (Android4.2).
Op beide heeft ze de dsphoto+ app staan.

Helaas lukt het ons niet om foto's te uploaden of instant upload naar onze ds152+ dsm4.3
We krijgen op beide toestellen de melding :
U hebt geen toestemming om te uploaden!

Het is vast iets in android, want zij kan wel met haar ipad en zelfde account fotos uploaden vanaf haar ipad.
Wie kan mij vertellen hoe ik dit upload probleem oplos voor haar!

Alvast bedankt.
Titel: Re: Android foto upload in dsphoto+ mislukt
Bericht door: hoi_roy op 28 mei 2014, 20:12:19
Ik ben zelf nieuw hier en ondervind ook problemen met uploaden van de foto's, en had in eerste instantie de zelfde problemen.
Ik kon het oplossen door eerst een account aan te maken in dsphoto+ op de synology. En daarin de juiste rechten te geven.
Alleen de Android app en synology app installeren is niet voldoende.
Misschien lukt het hiermee. Hoor het graag :)

Verstuurd vanaf mijn GT-I9505 met Tapatalk

Titel: Re: Android foto upload in dsphoto+ mislukt
Bericht door: jjfxj op 29 mei 2014, 14:03:12
Ik heb een vergelijkbaar probleem gehad.  Dus wel een upload op vanaf mijn iPad en niet vanaf mijn Android. Overigens als ik op DS-photo+ op de handheld inlogde onder de administrator account werkt het wel vanaf beide handhelds. Nu had ik in PhotoStation onder <Instellingen> <Gebruikersaccounts> voor het account dat ik toesta op de photo directory, een specifieke subdirectory gemarkeerd voor uploaden. Dus alle andere (photo) subdirectories niet. Nadat ik alle subdirectories toestond voor een upload (het vinkje bovenin het scherm) werkte de upload vanaf beide handhelds. Het lijkt er op dat Android de nuancering van een (1) specifieke dirctory upload niet snapt.
Titel: Re: Android foto upload in dsphoto+ mislukt
Bericht door: willeboh op 01 juni 2014, 19:51:57
De oplossing: nadat je users & rechten op de nas zelf hebt gemaakt, je blijkbaar ook rechten dient uit te delen in de DS Foto app zelf per folder, huh????.  Iets wat helaas onmogelijk is vanuit de DS mobile app zelf, maar alleen vanaf de DS website op een PC / browser.

En oja je dient ook een folder te markeren als upload bestemming.
Helaas kan dit ook niet vanaf de DS mobile app, ondanks de juiste admin rechten.
De foutmelding die je krijgt is hierin gewoon super onduidelijk en helpt je niet in de juiste richting.

Helaas kan deze upload directory alleen op de root of direct eronder, maar niet lager.
Voorbeeld:
x:\photos\upload_folder kan wel.
Maar
x:\photos\nikon_d80\2014\upload_folder kan helaas niet.