Synology-Forum.nl
Tweaks / Addons A.K.A. The Underground => Algemeen => Topic gestart door: kurtgamer op 09 december 2009, 18:42:42
-
Hallo,
Ik ben nieuw op dit forum en ik wil een DS209+II kopen van synologie.
Daarbij wil ik ook nog een toestel kopen om films te streamen naar mijn tv die geen dlna ondersteund (jammer genoeg)
ik twijfel over deze 3 producten:
A.C.Ryan Playon!HD http://www.wifimedia.eu/catalog/acryanplayonhd-p-890.html
HD Digitech HDX 1000 zwart http://www.wifimedia.eu/catalog/tvixhdm6500av2gratishdmikabel-p-458.html
TViX HD M-6500A V2 http://www.wifimedia.eu/catalog/tvixhdm6500av2gratishdmikabel-p-458.html
Wie kan er mij goede raad geven
ik wil alles kunnen afspelen (iso,MKV,...)
Dank U KurtGamer
-
Ik heb zelf een 6500 gehad met een 1TB HDU. Een fijne speler. Ik had hem ook gekoppeld aan mijn Synology 209. Hij speelt veel formaten. Speler ziet er netjes uit zowel uiterlijk als de menu's. Een groot voordeel vond ik dat er geregeld nieuwe firmware uit komt. Ik heb nu een 6600 vooral omdat deze qua uiterlijk beterpast bij mijn opstelling :) TVIX heeft goede spelers,
Een vriend van mij heeft onlangs een Ryan gekocht. nieuwe firmware eropgezet en we kregen veel problemen. De speler liep na 10 min film kijken vast. 2 verschillende firmwares geprobeert met de zelfde problemen. Een downgrade verhielp het probleem. Persoonlijk vind ik de menu's en de afstandbediening er goedkoop uitzien. Een enormverschil met de 6500.
Met de HDX 1000 heb ik geen ervaring.
Kijk hier eens op het forum of op het forum van Wifimedia welke vragen en antwoorden er over deze spelers staan. Misschien helpt dat ook in je keuze :)
-
Ik heb sinds kort een Synology DS 209+II.Mijn HDX-1000 heb ik bijna een jaar. Als test heb ik de beruchte vogelscene uit planet earth in HD gestreamd van me pc naar me HDX en van me Synology naar mijn HDX. (cat 5e netwerk). Ik heb geen haperingen gezien, loopt lekker soepel.
HDX vreet bijna alle formaten.Van beide heb ik geen moment spijt gehad.
-
Ik heb onder mijn LCD scherm een mac mini staan. Voordeel is dat die echt alles afspeelt met b.v. VLC. Beeld gaat via HDMI en het geluid via optische kabel naar de geluids installatie. Heb je er vragen over hoor ik het wel :D
Jacobus
-
Ik heb onder mijn LCD scherm een mac mini staan. Voordeel is dat die echt alles afspeelt met b.v. VLC. Beeld gaat via HDMI en het geluid via optische kabel naar de geluids installatie. Heb je er vragen over hoor ik het wel :D
Jacobus
Vriendelijk voorstel maar ik denk toch dat ik meer een toestel neem die alleen voor streaming dient.
kurtgamer
-
Een Popcorn C-200 ? 8)
-
Ben ik met je eens maar de wereld verandert en dat maakt zo'n mini zo goed. Wat kan je er nog meer mee
Foto's bekijken in HD
Films bekijken 720,1080 ect.
Internetten zoals you tube, geen stijl ect
Skypen, mailen
Eigenlijk alles wat een Mac zo leuk maakt
Maar het belangrijkste is dat hij zo goed communiceert met de Synology 209 met 2 TB Samsung green
Jacobus