Synology-Forum.nl
Tweaks / Addons A.K.A. The Underground => Algemeen => Topic gestart door: BDG78 op 30 januari 2017, 20:32:50
-
Ik heb sinds kort een ds214 play en wil deze met name gebruiken om films, foto's en muziek te streamen naar verschillende apparaten. Naast het streamen wil graag NZBGet gebruiken. Nu heb ik alles geïnstalleerd en geeft het programma ook aan (nzbget 16.4 daemon-mode) dat het ok is en er zijn geen foutmeldingen. Als ik via NZBindex een bestand selecteer om hem vervolgens te openen vraagt mijn computer met welk programma hij dit moet openen. Als ik dan NZBGet selecteer dan gebeurt er vervolgens niets. Wie of wie kan mij helpen?
ps;
Ik heb alle stappen om NZBGet te installeren via dit forum doorlopen (https://www.synology-forum.nl/nzbget/nzbget-installeren-(nieuw)-parkeer-deze-even-hier-omdat-het-nog-niet-af-is-(/)
en
hopelijk staat deze vraag bij het juiste onderwerp binnen dit forum? ;D
-
Als ik via NZBindex een bestand selecteer om hem vervolgens te openen vraagt mijn computer met welk programma hij dit moet openen. Als ik dan NZBGet selecteer dan gebeurt er vervolgens niets.
Ik denk, omdat er geen relatie is tussen je PC (NZBindex) en NAS (NZBGet) of, heb je dat ergens in kunnen stellen in NZBindex (ken ik dus niet)
-
Bedankt voor je snelle reactie
Als payserver gebruik ik extremeusenet en als forumprogramma gebruik ik place2home. Als ik een goed bestand heb gevonden klik ik op een linkje om via nzbindex, binsearch of nzbclub (eigen keuze) het downloaden te starten. Ik heb even gekeken, maar ik kan volgens mij niets aanpassen aan de zoekmachine om een verbinding te maken met NZBGet.
Voor het gebruiken van mijn NAS gebruikte is altijd Grabit. Dit werkt volgens mij (redelijk) hetzelfde als NZBGet. Maar dit kan ik natuurlijk mis hebben.
Mocht ik hier nu niet uitkomen, heb je een goed alternatief voor mij? Ik wil graag bestanden rechtstreeks op mijn NAS zetten.
Alvast bedankt
-
Je hebt in google chrome een plugin voor nzbget.
Op het moment als je op 1 van die genoemde sites op het rode pijltje klikt zet hij de nzb in nzbget (wel even goed instellen)
-
Ik wilde al dit posten:
https://www.synology-forum.nl/nzbget/nzbget-automatisch-laten-downloaden-van-nzb/
Maar de optie van @Stephan296 is m.i. beter.
-
Of, als je geen Chrome gebruikt:
Een shortcut maken in Verkenner (onder je Favorieten) naar de map (NAS) waar NZBGet de file gaat oppakken.
Dan de nzb downloaden naar die shortcut (Target).
-
Sorry voor mijn late reactie.
Als eerste bedankt voor jullie tips/hulp en volgens mij ben ik weer een stap verder
Ik heb even zitten kijken en nu maakt hij wel een verbinding met mijn NAS en begint hij met zijn taak. Maar binnen enkele seconde geeft hij de volgende meldingen en stopt met zijn taak;
Connection to my.newsserver.com failed: ErrNo 110, Connection timed out
en
Blocking server1 (my.newsserver.com) for 10 sec
Hopelijk kunnen jullie me weer een stap verder helpen, zodat deze meldingen niet meer verschijnen.
Alvast bedankt.
MvG
BDG
-
Kennelijk verkeerde gegevens ingevoerd ?
-
Ik weet eigenlijk niet wat ik fout heb ingevuld ;D.
In de bijlage staat wat ik heb ingevuld. Ik heb mijn wachtwoord en inlognaam even weggehaald.
-
Probeer eens een andere poort:
Welke poort is de standaard poort?
U kunt hiervoor de poort 119 gebruiken of 80
Wat is de poort om via SSL te verbinden?
Dit is poort 563 en 443
-
Hoe kan ik de ssl verbinding veranderen.
-
[attachimg=1]
-
Connection to my.newsserver.com failed: ErrNo 110, Connection timed out
en
Blocking server1 (my.newsserver.com) for 10 sec
Die melding krijg ik ook op mijn newsserver (4 simultane connecties/threads abonnement) als ik meer dan 4 connecties open.
Bijvoorbeeld ik ben met spotnet (> 2 connecties met news server) aan het kijken ben op mijn PC en op hetzelfde moment probeer ik ook te downloaden via NZBGet (standaard 4 threads = 4 connecties).
Mijn oplossing is het aantal simultane connecties omlaag brengen in NZBGet onder newsserver connectie.