Synology-Forum.nl
Algemeen => Aankoopadvies => Topic gestart door: tasja71 op 28 december 2011, 19:01:05
-
Ik heb voor mijn verjaardag de DS212J gekregen. Hij doet het prima. Twee mooie schijven erin, software erop en downloaden maar. Nou wil ik uiteindelijk ook wat bestanden naar mijn Mede8er sturen en mijn netwerk is volledig wireless. Dus heb ik een dongle nodig.
Ik ben al op de site van Synology geweest, maar kom er geen wijs uit welke dongle ik nou het beste kan aanschaffen. Derhalve hoop ik op jullie advies. Dus:
Wie kan mij een dongle aanraden die goed verkrijgbaar is en waarmee ik mijn NAS in mijn netwerk kan hangen zodat ik bijvoorbeeld bestanden direct naar mijn Mede8er kan sturen of kan streamen naar mijn tv.
-
Genoeg keuze zou ik zeggen!
http://www.synology.com/support/faq_sho ... 7&lang=nld (http://www.synology.com/support/faq_show.php?q_id=427&lang=nld)
Overigens adviseer ik je om bedraad te stremmen als het mogelijk is. Wireless vraagt om problemen.
Sent from my iPad using Tapatalk
-
Bedraad is altijd beter, dat weet ik, maar ik kan/wil in mijn huis geen draden trekken. Het is alleen maar om bestanden over te gooien van mijn NAS naar mijn mediacenter.
Op de site van Synology was ik al geweest, maar ik zie daar allerlei merken die ik bij de "gewone" winkels niet kan bestellen. Dus of ik zoek verkeerd, of ik heb er geen verstand van. :)
-
Streamen is en blijft een lastig verhaal. Kopiƫren zou moeten kunnen maar als er ook maar iets misgaat, loop je te klooien of je te ergeren. De link van Luke geeft je genoeg aankooptips, een groot deel daarvan is online prima te bestellen.
Hoe heb je de mediaplayer aangesloten op je netwerk?
-
Zijn netwerk is volledig wireless dus neem aan dat die mediaspeler ook wireless is. Dat is in mijn ogen toch echt vragen om problemen zeg!
-
Het netwerk is volledig draadloos en tot op heden zonder problemen. Ik ga met het lijstje aan de slag in de hoop een geschikte dongle te vinden.
Overigens ben ik een zij. ;)
-
Oke, nouja gelukkig ga je niet streamen!
Woeps sorry Tasja71
-
Mag toch aannemen dat er een klein gedeelte bedraad is, van je internet verbinding naar je router. Waarom zet je dan de NAS niet bij de router neer, kun je die bedraad aansluiten.
Erik
-
Mag toch aannemen dat er een klein gedeelte bedraad is, van je internet verbinding naar je router. Waarom zet je dan de NAS niet bij de router neer, kun je die bedraad aansluiten.
Erik
En dan? Dan moet je toch nog steeds draadloos van je router naar je mediaspeler, dus dat is geen oplossing. Overigens zijn de meeste moderne kabelmodems tegelijk ook router, dus veel mensen gebruiken niet eens meer een aparte router.
Neemt niet weg dat media naar je HTPC sturen via wireless inderdaad niet aan te bevelen is. Het kan lang goed gaan, tot iemand in huis de magnetron aanzet terwijl jij net in een spannend stukje van je film zit ;-)
Als je toch draadloos wilt streamen, doe dat dan met een programma waarbij je de buffertijd in kunt stellen. Zo zal je HTPC eerst een aantal seconden bufferen voordat het afspelen begint. Zo kun je dipjes in je draadloze verbinding opvangen. Dan heb je geluk als je 720p zonder problemen kunt afspelen.
-
al eens gedacht aan de devolo adaptors ?
zijn de betere op da markt in vergelijking met Topcom etc...