Synology-Forum.nl

Packages => 3rd party Packages => Topic gestart door: Rvbilsen op 29 juli 2014, 20:42:07

Titel: Foutmelding bij installeren PHPBB3
Bericht door: Rvbilsen op 29 juli 2014, 20:42:07
Ik heb recentelijk mijn forum verwijderd van mijn DS412+. Nu wil ik deze weer installeren maar krijg steevast dezelfde foutmelding:
Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /volume1/web/phpbb/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Ik ben inmiddels 2 avonden aan het zoeken om de oplossing te achterhalen maar ik kom er niet uit. De ene oplossing zou zijn het aanpassen van php.ini, een andere oplossing is weer het aanpassen van een ander bestand. Ik heb nog geen enkele oplossing geprobeerd omdat ik door de bomen het bos niet meer zie. Alles software op mijn Synology NAS is up to date maar toch krijg ik die foutmelding tijdens het installeren van de PHPBB3 software. Ik heb geen verstand van PHP en aanpassen van systeembestanden via telnet enzo zijn ook niet mijn dagelijks werk.Kan iemand me helpen aan een goede oplossing of uitleg? En waarom werkt het niet gewoon als je alles up-to-date hebt?

Wat ik wel al gedaan heb, is MariaDB, PHPBB en PHPmyAdmin verwijderd en weer opnieuw geïnstalleerd.

Rob
Titel: Re: Foutmelding bij installeren PHPBB3
Bericht door: thecell op 30 juli 2014, 11:32:01

Wat ik wel al gedaan heb, is , .....PHPBB .... verwijderd en weer opnieuw geïnstalleerd.


Vanuit het package center?

Het is omdat ik dit manueel installeer (http://wiki.phpbb.nl/3.x/Handleiding/phpBB_installeren) en nooit problemen ondervind.
Titel: Re: Foutmelding bij installeren PHPBB3
Bericht door: Rvbilsen op 30 juli 2014, 12:06:40
Ja uiteraard vanuit het package center, daar wordt ie aangeboden. Manueel installeren weet ik al helemaal niet.

Rob